Biznes – najpopularniejszy środek transportu.

Wakacyjny szczyt komunikacyjny przed nami. Planując wyjazd na urlop wybieramy różne środki lokomocji. Czym najczęściej Polacy podróżują w wakacje?

Urlop trwa minimum dwa tygodnie. Przy tak dużej ilości czasu możemy pozwolić sobie na dłużysz pobyt za granicą. Ulubiony cel podróży Polaków stanowią kraje ciepłe i egzotyczne. Gdzie najczęściej wypoczywamy? Otóż niesłabnącą miłością cieszy się Grecja, Turcja, Hiszpania i Egipt. Dlaczego właśnie tam? Pogoda jest gwarantowana w cenie pobytu. Popularnym miejscem staje się także Bułgaria – piękny kraj, wart zwiedzenia, nie wprowadził Euro więc jest tam stosunkowo tanio (def. waluty: http://pl.wikipedia.org/wiki/Waluta)

Powszechnie wiadomo, że w przypadku wyjazdów zagranicznych wybierane są połączenia lotnicze. Jest szybko, wygodnie i bezproblemowo. Na ogół. Z ceną bywa rożnie, ale nikt nie wyobraża sobie jazdy samochodem czy pociągiem do Egiptu. Wakacje są po to by wypoczywać, nie by zadręczać się niewygodną podróżą. Nie warto zatem oszczędzać na środku transportu. Jeśli zdecydujemy się na samolot muszą to być sprawdzone linie lotnicze. Pamiętajcie, że tanie linie nie zawsze okazują się takie tanie. Cena biletu jest atrakcyjna, ale opłaty dodatkowe sprawiają, że oferta zagranicznych tanich linii lotniczych staje się droższa niż krajowego przewoźnika.

Może Ci się również spodoba