Biznes – Kąpiel w winie.

winoterapiaVine Spa – trend, który opanował 1/3 część półkoli. Jeśli jeszcze nie słyszałeś o czymś takim to wiedz, że wiele Cie minęło. Jeśli SPA and Wellness to coś dla Ciebie to koniecznie nadrób zaległości.

W rozwinięciu trendu na świecie kluczową rolę odegrał przypadek. Nic nowego…  Tak to zwykle bywa w przypadku pionierskich pomysłów.

Wino odgrywa  znaczącą rolę na rynku produktów alkoholowych.Biznes winny to nie tylko butelki wina sprzedawane w winnicach. Producenci wina dostrzegając jego unikalne walory postanowili wykorzystać go w innych dziedzinach. Na bazie wina tworzy się kosmetyki, zabiegi SPA. Z czasem zrodziła się pełna ideologia.

Amatorzy trendu Vine SPA doceniają nowoczesne kuracje, zabiegi, kosmetyki. Jeśli tylko ośrodkowi SPA uda się przekonać klienta o ich skuteczności może wiele na tym zarobić. Klient – amator winoterapii często jest w stanie wiele za nie zapłacić. Biznes wina okazał się prawdziwą żyłą złota. Szeroką paletę zabiegów, z których spora część czerpie z winoterapii, posiada każdy szanujący się hotel SPA and Wellness.

Zachęcamy do pokłębienia tematyki związanej z winem: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wino

Może Ci się również spodoba